Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Ūkvedys - administratorius

Profesija

Ūkio skyriaus darbuotojas

Pareigos

Ūkio skyriaus darbuotojas

Darbo vieta

Šiauliai

Darbo pobūdis Įstaigos ūkinių darbų organizavimas, viešieji pirkimai, pastato, elektros, ūkio, šilumos įrenginių priežiūra, turto įsigijimas, darbininko bei kiemsargio darbo funkcijų priežiūra ir kt. su įstaigos veikla susiję ūkio darbai. Aukštasis, aukštesnysis, vadybinis, ekonominis ar verslo administravimo išsilavinimas. Privalumas - būti atestuotu saugos ir sveikatos darbe, elektrosaugos, priešgaisrinės saugos srityse, mokėti dirbti su CVP IS, CPO viešųjų pirkimų sistemomis. Pageidautina turėti vairuotojo pažymėjimą.
Reikalavimai Išsilavinimas: Aukštasis koleginis
Profesija: Ūkio skyriaus darbuotojas
Privalumai Išmanyti Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą (pakeitimus), Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą, Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymą, Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintas inventorizacijos taisykles, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatų patvirtinimo. Gebėti rengti dokumentus pagal Dokumentų rengimo taisykles, gebėti rengti investicinius aprašus dėl pastato modernizavimo, išmanyti šilumos tinklų, elektros tinklų bei statinių techninę priežiūrą. Būti pareigingam, darbščiam, atsakingam, komunikabiliam, mokėti dirbti komandoje, reikalui esant gebėti savarankiškai priimti ūkinės veiklos sprendimus.
Papildoma informacija darbų saugos instrukcijų žinojimas
raštvedybos žinios
darbo kompiuteriu įgūdžiai
turi vairuotojo teises
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2018-07-17

Skelbimas įkeltas

2018-05-31


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt