Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Vairuojantis laiškininkas (Šilalės r.)

Profesija

Laiškininkas

Pareigos

Laiškininkas

Darbo vieta

Tūbinės I

Darbo pobūdis Pašto korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymas Tūbinių apylinkėje, paslaugų ir prekių pardavimas.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą Jūs patikite Akcinei bendrovei Lietuvos paštui savo asmens duomenis. Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Akcinės bendrovės Lietuvos pašto privatumo politikos nuostatų, su kuriais galite susipažinti paspaudę nuorodą https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas
Reikalavimai Išsilavinimas: Pagrindinis bendro lavinimo
Profesija: Laiškininkas
Privalumai orientacija į klientą ir rezultatus; sąžiningumas, pareigingumas, atsakingas požiūris į pavestas užduotis; darbo patirtis klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas; lietuvių kalbos mokėjimas.
Papildoma informacija turi vairuotojo teises
vairuotojo pažymėjimas B kategorija
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

13 d., 2018-07-07

Skelbimas įkeltas

2018-05-31


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt