Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Ryšių su tarptautiniais reguliatoriais specialistas (ė)

Profesija

Teisininkas

Pareigos

Teisininkas

Darbo vieta

Šiauliai

Darbo pobūdis Tarptautinė, sparčiai auganti, telekomunikacijų įmonė DIDWW ieško ryšių su tarptautiniais reguliatoriais specialisto (ės). Įmonė dirba su verslo klientais, ryšio operatoriais ir panašių paslaugų tiekėjais iš viso pasaulio, teikia ir palaiko ryšio paslaugas. Tavęs laukia tobulėjimo ir savęs realizavimo galimybės, įvertinimas, motyvacija ir šaunus kolektyvas. Teikiamų paslaugų ir produktų išmanymas, duomenų bazės analizė, duomenų sisteminimas, bendravimas ir ryšių palaikymas su partneriais ir tarptautinėmis ryšio reguliavimo institucijomis, juridinių dokumentų ruošimas, metinių / ketvirtinių ataskaitų ruošimas ir pateikimas, naujų licenzijų ir leidimų išsiėmimas, telekomunikacijų reglamentų ir teisinės bazės išmanymas. Darbas anglų kalba. Mūsų komanda laukia tavęs, prisijunk!
Reikalavimai Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Teisininkas
Privalumai Aukštasis išsilavinimas teisės, tarptautinio verslo srityse; Patirtis ES / tarptautinėje / verslo / telekomunikacijų teisėje, tarptautiniame versle; Gera anglų kalba, kitos kalbos - privalumas.
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2018-06-24

Skelbimas įkeltas

2018-05-31


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt