Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Darbuotojas, galintis prižiūrėti senelius Vokietijoje

Profesija

Slaugytojo padėjėjas

Pareigos

Slaugytojo padėjėjas

Darbo vieta

Smalininkai

Darbo pobūdis NUOLATOS ieškome darbuotojų IŠ VISOS LIETUVOS, kalbančių vokiškai ir galinčių vykti į VOKIETIJĄ, prižiūrėti senyvo amžiaus asmenis. Galimybių išvykti turime įvairiuose Vokietijos regionuose, galime pasiūlyti Jus tenkinantį atlyginimą, norimą komandiruotės trukmę, išvykimo datą.

Apgyvendinimas šeimose, kuriose reikia prižiūrėti senyvo amžiaus asmenį (-is): rūpinimasis kliento kasdiene higiena, bendravimas, slauga, buities darbai ir pan. Darbo pobūdis priklauso nuo kliento būklės, gyvenimo būdo. Darbo sąlygos aptariamos su darbuotoju iš anksto.

Darbas legalus, kaupiasi stažas, priklauso apmokamos atostogos, išmokos ligos atveju ir t.t. Darbuotojams išduodamos ES sveikatos kortelės, tad papildomų draudimų pirkti nebereikia.

Apgyvendinimas, maitinimas ir internetas nekainuoja, taip pat apmokamos kelionės išlaidos (kelionė į Vokietiją iki vietos pirmyn/atgal).

Susiekite su mumis, mielai atsakysime į rūpimus klausimus telefonu +37068512286
Reikalavimai Išsilavinimas: Pradinis bendro lavinimo
Profesija: Slaugytojo padėjėjas
Kalbos:
Privalumai Kvalifikacija nebūtina Reikalavimai darbuotojui: Nuoširdumas, sąžiningumas ir supratingumas. Ne prastesnės nei vidutinės vokiečių kalbos žinios, patirtis senelių slaugoje. PRIVALUMAS: vairuotojo pažymėjimas.
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2018-05-19

Skelbimas įkeltas

2018-03-13


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt