Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Socialinis darbuotojas

Profesija

Socialinis darbuotojas

Pareigos

Socialinis darbuotojas

Darbo vieta

Kaunas

Darbo pobūdis Teikti socialinės priežiūros (socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo) paslaugas socialinės rizikos šeimoms, kuriose gyvena vaikai. (Darbas su 10 šeimų). Socialinis darbuotojas siekia ugdyti ir stiprinti šeimos socialinius įgūdžius, padeda įveikti krizines situacijas, priimti sprendimus ir užtikrinti vaiko ir šeimos poreikių tenkinimą. Vertinta šeimos situaciją, individualius poreikius, parenka tinkamą socialinių paslaugų teikimo modelį ir vykdo individualų socialinį darbą su šeima. Periodiškai vertina teikiamų socialinių paslaugų šeimai efektyvumą, darbo su šeima eigą ir pokyčius.
Dalis darbo laiko būtų darbas dienos centre su vaikais.
VšĮ Senamiesčio vaikų dienos centras yra katalikiška organizacija, kurios steigėjas yra Kauno Arkivyskupijos kurija, todėl darbuotojui turėtų būti priimtinos katalikiškos tradicijos bei jų laikymąsis organizacijoje.
Reikalavimai Išsilavinimas: Aukštasis koleginis
Profesija: Socialinis darbuotojas
Privalumai Gebėjimas planuoti bei organizuoti savo veiklą, dirbti savarankiškai ir komandoje; gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją; išmanyti profesinės etikos principus, raštvedybos pagrindus; mokėti dirbti šiuolaikinėmis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis Microsoft Office.
Papildoma informacija darbo kompiuteriu įgūdžiai
raštvedybos žinios
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2018-03-01

Skelbimas įkeltas

2018-01-09


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt