Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Medicinos vadybinkas/-ė Kauno regionui

Profesija

Pardavimo vadybininkas

Pareigos

Pardavimo vadybininkas

Darbo vieta

Kaunas

Darbo pobūdis Ieškome medicinos vadybininko - darbuotojo marketingo ir pardavimų skyriui, darbui Kauno regione. Medicinos vadybininko pareigos apima nuolatinį bendravimą su regiono gydytojais specialistais (akušeriais-ginekologais, urologais, alergologais, dermatologais irk t.), esamų kontaktų palaikymą ir naujų paiešką, taip pat periodiškos edukacinės veiklos vykdymą su potencialiais klientais. Medicinos vadybininkas bus atsakingas už įmonės paslaugų atstovavimą regioninėse konferencijose ir/ar parodose.
Reikalavimai Išsilavinimas: Aukštasis koleginis
Profesija: Pardavimo vadybininkas
Kalbos:
Privalumai Aukštasis biomedicininis/medicininis/biotechnologinis/farmacinis išsilavinimas; Puikūs organizaciniai, derybų ir bendravimo įgūdžai, komunikabilumas; Gebėjimas savarankiškai planuotis darbo dieną; Atsakingumas, organizuotumas; Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office - Word, Excel, Power Point); Besidomintis naujausiomis technologijomis ir medicinos mokslu; Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.
Papildoma informacija raštvedybos žinios
turi vairuotojo teises
darbo kompiuteriu įgūdžiai
vairuotojo pažymėjimas B kategorija
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2018-03-02

Skelbimas įkeltas

2018-01-09


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt