Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“
Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje. Registracijos formą rasite čia.

Elektros automatikos darbų vadovas

Profesija

Statybos inžinierius

Pareigos

Statybos inžinierius

Darbo vieta

Klaipėda

Darbo pobūdis Elektros ir automatikos sistemų montavimo darbų organizavimas objektuose; betarpiškas bendravimas su klientais, kilusių techninių ir inžinerinių problemų sprendimas; elektros ir automatikos sistemų montavimo darbų techninė priežiūra; darbų planavimas, efektyvių inžinerinių sprendimų paieška, bei esamų darbo procesų tobulinimas; betarpiškas bendravimas su tiekėjais, perkamų medžiagų kainų kontrolė; išpildomosios dokumentacijos rengimas; savalaikio ir kokybiško projektų įvykdymo užtikrinimas; užbaigto objekto perdavimo užsakovams organizavimas.
Reikalavimai Išsilavinimas: Aukštasis koleginis
Profesija: Statybos inžinierius
Privalumai Aukštasis išsilavinimas (elektros automatika, procesų valdymas ir automatizavimas, elektronika); vadovavimo patirtis atliekant elektros/automatikos srities statybos ar montavimo projektus; patirtis procesų valdymo ir automatizacijos sistemų projektavime būtų privalumas.
Atlyginimas

Sutartinis

Liko galioti

7 d., 2017-11-22

Skelbimas įkeltas

2017-10-13


Siųsti CV šiam darbdaviui


« Grįžti į skelbimų sąrašą

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt