Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Klubo nario kortelė


„Darbai24.lt  klubas“ – tai lojalumo programa, leidžianti kaupti nuolaidos taškus, kuriuos galima išsikeisti į pinigus ir panaudoti atsiskaitant už svetainėje teikiamas mokamas paslaugas.
 

 Klubo programoje galioja dvi lojalumo kortelės – AUKSINĖ ir DEIMANTINĖ. Šios kortelės galioja Darbai24.lt svetaineje ir jos partnerių įmonėse.


 

 

Kortelę gali gauti gali visi „Darbai24.lt“ sistemoje registruoti asmenys. Kortelė suteikia 5 proc. nuolaidą ne tik Darbai24.lt svetainėje, bet ir  žemiau nurodytų verslo partnerių įmonėse.

       

Šią kortelę gali gauti visi asmenys, registruoti Darbai24.lt sistemoje. Kortelė skiriama fiziniams ar juridiniams asmenims, kurių išlaidos svetainėje sudaro  ne mažiau nei 3000 Lt. Ši kortelė suteikia 10 proc. nuolaidą ne tik Darbai24.lt svetainėje, bet ir žemiau nurodytų verslo partnerių įmonėse.

 

 

 

Daugiau informacijos apie kortelės gavimo sąlygas bei taškų kaupimo sistemą gali suteikti Darbai24.lt administracija tel.: +370 649 33 333. Kortelėse sukauptus taškus iškeisti į Darbai24.lt pinigus galite 24 h per parą, 7 dienas per savaitę www.darbai24.lt svetainėje.


Klubo nariai:
 

                       

   

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt