Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-OLANDIJA


Visi dirbantys ir gaunantys pajamas Olandijoje turi mokėti mokesčius. Tačiau yra galimybė tuos mokesčius susigrąžinti.
 

Jūs galite susigrąžinti Olandijoje sumokėtų mokesčių permoką. Paskutiniai mokestiniai metai už kuriuos galima susigrąžinti mokesčius yra 2007 metai.
 

Mokestinai metai Olandijoje prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
 

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo išbūto laikotarpio Olandijoje ir gauto uždarbio.
 

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumetai:

 

  • Užpildyta anketa
  • Jaaropgave formos arba paskutiniai algalapiai iš visų jūsų darbdavių
  • Paso kopija
     

Jaaropgave forma kas tai?

 

Tai forma, kurią Jūs gaunate iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams. Šią formą Jūs turite gauti iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams iki vasario vidurio. Šioje formoje matosi jūsų visas uždarbis ir sumokėti mokesčiai. Mokesčius galima grąžinti ir turint paskutinius algalapius. Jei jūs neturite Jaaropgave formos ar paskutinių algalapių mes galime juos jums surasti.
 

Mokesčių grąžinimo trukmė

 

Nyderlandų mokesčių grąžinimo procesas apytiksliai gali trukti iki 6 mėnesių, skaičiuojant nuo tos dienos kai mes gauname visus reikalingus dokumentus.
 

Mokesčių grąžinimo būdas

 

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:
 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Mūsų paslaugų tarifai

 

Komisinis mokestis: 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 50 EUR už Olandijos fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją.
Neturint nei Jaaropgave, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti Jaaropgave formas iš Jūsų darbdavių Olandijoje. Paslaugos mokestis - 20 EUR.
Už visas paslaugas atsiskaitoma litais pagal oficialų tos dienos buhalterinį kursą klientui atsiimant savo vardinius čekius su sugrąžintais mokesčiais!
 

Olandijos mokesčių grąžinimo EIGA
 

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Olandijos sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su Jaaropgave formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
 

Atminkit, tik pristačius visus reikalingus dokumentus, tame tarpe ir Jaaropgave formas, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel.  +370 649 33 333  info@darbai24.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt