Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-NORVEGIJA


Visi dirbantys ir gaunantys pajamas Norvegijoje turi mokėti mokesčius. Tačiau yra galimybė tuos mokesčius susigrąžinti.
 

Jūs galite susigrąžinti Norvegijoje sumokėtų mokesčių permoką. Paskutiniai mokestiniai metai už kuriuos galima susigrąžinti mokesčius yra 2007 metai.
 

Mokestinai metai Norvegijoje prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
 

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo išbūto laikotarpio Norvegijoje ir gauto uždarbio.
 

Dokumentai reikalingi mokesčių grąžinimui:

 

  • Užpildyta anketa;
  • RF-1015B forma ir/ arba paskutiniai algalapiai iš visų jūsų darbdavių;
  • Skattekort kopija;
  • Paso kopija.
     

RF-1015B forma kas tai?

 

Tai forma, kurią Jūs gaunate iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams. Šią formą Jūs turite gauti iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams iki sausio 31d. Jeigu paliekate darbą nesibaigus mokstiniams metams šios formos galite paprašyti išeinant iš darbo. Jei jūs neturite RF-1015B formos ar paskutinių algalapių mes galime juos jums surasti.
 

Skattekort kas tai?

 

Tai dokumentas, kurį privalo turėti kiekvienas dirbantysis Norvegijoje. Joje rašomas asmens Fodseisnummer. Vadovaujantis šiuo dokumentu darbdavys nuskaičiuoja atitinkamą mokesčių sumą nuo Jūsų atlygio. Jeigu Jūs neturite šios kortelės darbadavys nuo Jūsų atlygio nuskaičiuoja 50%. Skattekort darbuotojams išduodama kiekvienais metais gruodžio mėnesį.
 

Mokesčių grąžinimo trukmė

 

Norvegijos mokesčių grąžinimo procesas apytiksliai gali trukti 6-8 mėnesius, skaičiuojant nuo tos dienos kai mes gauname visus reikalingus dokumentus.
 

Mokesčių grąžinimo būdas

 

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:
 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Mūsų paslaugų tarifai

 

Komisinis mokestis: 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 600 NOK už Norvegijos fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją.
Neturint nei RF-1015B formos, nei paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelių – padedame gauti formas iš Jūsų darbdavių Norvegijoje. Paslaugos mokestis - 150 NOK.
Už visas paslaugas atsiskaitoma litais pagal oficialų tos dienos buhalterinį kursą klientui atsiimant savo vardinius čekius su sugrąžintais mokesčiais!
 

Norvegijos mokesčių grąžinimo EIGA

 

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Norvegijoje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su RF-1015B forma yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
 

Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir RF-1015B formą, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel. +370 649 33 333 arba el.paštu: info@darbai24l.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt