Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-KANADA


Dirbant Kanadoje Jūsų darbdavys, be abejo, išskaičiavo daugybę įvairių mokesčių iš Jūsų uždarbio. Gera žinia yra ta, kad Jūs turite galimybę susigrąžinti didžiąją dalį išskaičiuotų mokesčių!
 

Mes galime grąžinti mokesčius už praėjusius 10 mokestinių metų!
 

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai: 

 

  • Registracijos anketa;
  • Paso kopija;
  • Kanados vizos kopija;
  • Social Insurance kortelės kopija;
  • T-4 formos arba paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelės iš visų darbdavių;
     

Jei neturite kurio nors iš aukščiau išvardintų dokumentų - kreipkitės į darbai24 dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime!!!
 

T-4 forma kas tai?

 

Tai Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Negavus T-4 formos - kreipkitės į darbai24 dėl pagalbos surandant šias formas.
 

Turint paskutinių darbo užmokesčio čekių šakneles jau galima pradėti Kanados mokesčių grąžinimo procesą, tačiau su T-4 formomis mokesčių grąžinimas yra efektyvesnis ir greitesnis.
 

Mokesčių grąžinimo trukmė:

 

Kanados mokesčių grąžinimo procesas vidutiniškai trunka apie 3-6 mėnesius nuo dienos, kai pristatysite visus reikalingus dokumentus.

 

Mokesčių grąžinimo būdas

 

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:
 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Mūsų paslaugų tarifai

 

Komisinis mokestis: 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 70 CAD.
 

Neturint nei T-4, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti T-4 formas iš Jūsų darbdavių Kanadoje. Paslaugos mokestis - 15 CAD.
Už visas paslaugas atsiskaitoma litais pagal oficialų tos dienos buhalterinį kursą klientui atsiimant savo vardinius čekius su sugrąžintais mokesčiais!
 

Kanados mokesčių grąžinimo EIGA

 

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Kanadoje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su T-4 formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
 

Gavus T-4 formas iš visų darbdavių, iškart atneškite jas į darbai24 ofisą. Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir T-4 formas, Jūsų mokesčių grąžinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 

Pristačius T-4 formas beliks tik sulaukti Jūsų čekių arba pavedimo su grąžintais Kanados mokesčiais.
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel.  +370 649 33 333  info@darbai24.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt