Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-JAV


Pas mus viskas paprasta, patogu ir aišku - tad kreipkitės į mus jau DABAR ir mes ŠIANDIEN pradėsime Jūsų mokesčių grąžinimo procesą už 2009, 2010, 2011 ar 2012 metus!!!
 

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai:

 

 • US Tax Refund registracijos anketa;
 • Paso kopija;
 • JAV vizos kopija;
 • Social Security kortelės kopija;
 • DS-2019 formos kopija;
 • W-2 formos arba paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelės iš visų darbdavių (originalai!);
 • I-94 kortelės kopija (iš abiejų pusių). Šis dokumentas reikalingas tik Social Security/Medicare mokesčių grąžinimui.
   

P.S. Būtina pateikti W-2 ar čekių šakneles iš visų darbų, kuriuose dirbote, netgi tuo atveju, jei tame darbe nemokėjote jokių mokesčių.

 

Jei neturite kurio nors iš aukščiau išvardintų dokumentų - kreipkitės į darbai24 dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime !!!

 

- W-2 formos – tai Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Pagal JAV įstatymus, kiekvienas darbdavys iki sausio 31 d. šias formas privalo paštu išsiųsti kiekvienam darbuotojui jo nurodytu adresu. Negavus W-2 formų iki vasario mėn. pabaigos - kreipkitės į darbai24 dėl pagalbos surandant šias formas.
Turint paskutinių darbo užmokesčio čekių šakneles jau galima pradėti JAV mokesčių grąžinimo procesą, tačiau su W-2 formomis mokesčių grąžinimas yra efektyvesnis ir greitesnis.
 

Grąžinama suma:

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo valstijos, kurioje dirbote bei nuo bendros Jūsų uždirbtos sumos ir JAV Vyriausybei sumokėtų mokesčių dydžio.
- Federal ir State mokesčių vidutiniškai grąžinama apie 90-95% nuo Jūsų sumokėtų mokesčių.
- Social Security ir Medicare mokesčiai grąžinami 100%, tačiau šių mokesčių grąžinimo sėkmė priklauso nuo Jūsų darbdavio bendradarbiavimo su SK rezultatų!
 

Mokesčių grąžinimo trukmė:

 

JAV mokesčių grąžinimo procesas vidutiniškai trunka apie 80-90 d. nuo dienos, kai pristatysite visus reikalingus dokumentus.
- Federal ir State mokesčiai vidutiniškai grąžinami per 80-90 d. Pateikus dokumentus po balandžio  1 d., procesas gali trukti apie 180 d.
- Social Security ir Medicare grąžinimas vidutiniškai trunka 4-6 mėn.
P. S. kilus abejonėms dėl Jūsų pateiktų dokumentų autentiškumo, JAV institucijos gali uždelsti mokesčių grąžinimo procesą.
 

Mokesčių grąžinimo būdas:

 

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:
 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Mūsų paslaugų tarifai:

 

- Komisinis mokestis: 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 60 USD už "Federal" ir 1 "State" fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją. Toks pat mokestis taikomas ir Social Security/Medicare mokesčių grąžinimui, jei asmuo šiuos mokesčius mokėjo ir pageidauja grąžintis.
- Neturint nei W-2, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti W-2 formas iš Jūsų darbdavių JAV. Paslaugos mokestis - 25 USD.
Už visas paslaugas atsiskaitoma litais pagal oficialų tos dienos buhalterinį kursą klientui atsiimant savo vardinius čekius su sugrąžintais mokesčiais!
 

Kodėl pasirinkti mus?

 

 • Grąžiname mokesčius už paskutinius 4 metus (2009, 2010, 2011, 2012).
 • Mes sutvarkome mokesčių grąžinimo dokumentus ne tik studentams su J-1 viza, bet ir tiems kurie JAV dirbo su H-2B arba studijavo su F-1 ar M-1 vizomis. Į darbai24 gali kreiptis tiek Work/Travel, Internship, Camp Counselor ar kitų apsikeitimo bei darbo programų dalyviai, tiek studentai studijavę JAV universitetuose.
   

JAV mokesčių grąžinimo EIGA

 

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų JAV sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su W-2 formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
 

Kiekvienas darbdavys iki sausio mėn. 31d. privalo paštu Jums išsiųsti W-2 formas. Be abejonės, dauguma darbdavių W-2 išsiunčia laiku, tačiau kartais nutinka taip, jog darbdavys neturi Jūsų adreso, kuriuo galėtų išsiųsti reikalingas formas arba dėl klaidingai užrašyto adreso, vokas su W-2 formomis sugrįžta darbdaviui. Todėl labai svarbu kiekvienam darbdaviui palikti tikslų savo adresą Lietuvoje, kuriuo jis metų pradžioje galėtų atsiųsti taip reikalingas W-2 formas! Jei to nepadarėte dar būdami JAV – BŪTINAI dabar nusiųskite kiekvienam jūsų buvusiam darbdaviui prašymą atsiųsti W-2 formas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje!
 

Gavus W-2 formas iš visų JAV darbdavių, iškart atneškite jas į darbai24 ofisą. Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir W-2 formas, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 

Pristačius W-2 formas beliks tik sulaukti Jūsų čekių arba pavedimo su grąžintais JAV mokesčiais.
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel.  +370 649 33 333  info@darbai24.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt