Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-GERNSIS


Visi asmenys dirbantys Gernsyje apie 20% nuo savo atlyginimo sumoka mokesčiams. Tačiau jūs galite susigrąžinti Gernsi permokėtus mokesčius. Jūs galite susigrąžinti Gernsyje mokėtus mokesčius nuo 2007 metų. Mokestiniai metai Gernsyje prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
 

Grąžinama mokesčių suma priklauso nuo:

 

  • Jūsų uždarbio
  • Dirbamo darbo
  • Darbo laikotarpio
     

Dokumentai reikalingi mokesčių grąžinimui:

 

  • Užpildyta anketa
  • Tax Deduction Cards arba paskutiniai algalapiai iš visų jūsų darbdavių.
  • Paso kopija
     

Tax Deduction Cards kas tai?

 

Dirbantys Gernsyje turi gauti šias formas iš savo darbdavio viso savo darbo laikotarpio metu. Šiose formose matosi jūsų uždarbis ir mokėti mokesčiai. Mokesčius galima grąžinti ir turint paskutinius algalapius. Jei jūs neturite Tax Deductions Cards ar paskutinių algalapių mes galime juos jums surasti.
 

Gernsio mokesčių grąžinimo procesas apytiksliai trunka 90-150 dienų nuo tos dienos kai mes gauname visus reikalingus dokumentus.
 

Mokesčių grąžinimo būdas

 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Mūsų paslaugų tarifai

 

Komisinis mokestis: 15 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 50 GBP už Gernsio fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją.
Neturint nei Tax Deduction Cards, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti Tax Deduction Cards formas iš Jūsų darbdavių Gernsyje. Paslaugos mokestis – 15 GBP.
Už visas paslaugas atsiskaitoma litais pagal oficialų tos dienos buhalterinį kursą klientui atsiimant savo vardinius čekius su sugrąžintais mokesčiais!
 

Gernsio mokesčių grąžinimo EIGA

 

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Gernsyje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su Tax Deduction Cards formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
 

Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir Tax Deduction Cards formas, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel.  +370 649 33 333  info@darbai24.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt