Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Mokesčių grąžinimas-DIDŽIOJI BRITANIJA


Mokesčius galite grąžintis už paskutinius 6 metus!

 

Dirbant Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje, Jūsų darbdavys, be abejo, išskaičiavo daugybę įvairių mokesčių iš Jūsų uždarbio. Gera žinia yra ta, kad Jūs turite galimybę susigrąžinti didžiąją dalį išskaičiuotų mokesčių!
 

Ar norėtumėte atgauti Jums priklausančius pinigus? Mūsų mokesčių specialistai, pasinaudodami įstatymų suteikiamomis galimybėmis, dės visas pastangas, kad Jūs atgautumėte kiek įmanoma didžiausią Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje sumokėtų mokesčių dalį!
 

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai:

 

  • Registracijos anketa;
  • P45, P60 formos, CIS 25 vaučeris arba paskutinių čekių šaknelės (originalai!);
  • Paso kopija;
     

!!! Būtina pateikti P45, P60 formas, CIS 25 vaučerius ir/arba paskutinių čekių šakneles iš visų darbų, kuriuose dirbote būdami Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje!!! Netgi tuo atveju jei vienas darbdavių neišskaičiavo jokių mokesčių - būtinai pateikite mums P45, P60 formas, CIS 25 vaučerius ir/arba paskutinę čekio šaknelę išdarbdavio.
 

P45/P60 formos - Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Tai oficiali vyriausybės forma, kurią pildo Jūsų darbdavys.
 

CIS 25 vaučeris - tai oficiali vyriausybės forma, kuri yra pildoma rangovo tokiu atveju, jei Jūs įsidarbinote pats (self employment) šioje formoje pateikiama Jūsų uždirbta suma ir sumokėti mokesčiai!!! Jei neturite nei vieno iš išvardintų dokumentų - kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime!
 

Grąžinama suma

 

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo daugelio faktorių: Jūsų gautų pajamų bendra suma, vizito trukmė, nuskaičiuotų mokesčių suma, kuriais metais sumokėtus mokesčius Jūs norite grąžintis ir kt. Kaip Jungtinės Karalystės mokesčių grąžinimo specialistai, mes garantuojame Jums didžiausią grąžinamą pinigų sumą!
 

Mokesčių grąžinimo trukmė

 

Mes atgausime jūsų mokesčius, sumokėtus Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje, per trumpiausią įmanomą laiką (paprastai šis procesas vidutiniškai trunka apie 3-4 mėn. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo dienos). Šių šalių mokesčių institucijoms nusprendus patikrinti Jūsų pateiktų dokumentų autentiškumą, procesas gali užtrukti ilgiau, nei įprastai.
 

Paslaugų įkainiai

 

Jungtinė Karalystė: 10% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 40 GBP už kiekvienus mokestinius metus. 15 GBP mokestis taikomas už trūkstamos P45/P60/CIS25 formos suradimą (jei reikalinga).
 

Airija: 10% nuo grąžinamos sumos, bet ne mažiau nei 45 EUR už kiekvienus mokestinius metus. 15 EUR mokestis taikomas už trūkstamos P45/P60/CIS25 formos suradimą (jei reikalinga).
 

Kaip aš atgausiu mokesčius?

 

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:
 

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti darbai24 ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
 

2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.
 

Kas gali susigrąžinti mokesčius?

 

Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje sumokėtus mokesčius gali grąžintis bet kas, kas 2007-2012 metais dirbo šiose šalyse ir mokėjo mokesčius. Už 2012 metus mokesčių grąžinimo procesą iš Jungtinės Karalystės galima pradėti jau dabar, bet tik tuo atveju, jei Jūs nežadate iki 2013 balandžio 5d. važiuoti dirbti į Jungtinę Karalystę.
 

Kreipkitės į mus jau DABAR ir mes ŠIANDIEN pradėsime Jūsų mokesčių grąžinimo procesą!!!
 

Jei turite klausimų, kreipkitės tel.  +370 649 33 333  info@darbai24.lt

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką




Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt