Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Kuo ypatingos Darbai24 paslaugos?


Darbai24.lt Lietuvoje nuo 2012metų
 

 • Plačiu paslaugų spektru. Darbai24.lt - teikia ne tik internetines, bet ir tradicines personalo paieškos ir atrankos paslaugas.
   
 • Lankstumu. Kiekvienos įmonės personalo poreikiai unikalūs, todėl mes suteikiame konkrečios įmonės personalo poreikius atitinkančias paslaugas. Mes teikiame kokybiškas paslaugas, nes mūsų tikslas Jums suteikti būtent tokias paslaugas, kokių jums reikia.
   
 • Aukšto lygio aptarnavimu. Bendradarbiavimas nesibaigia sutarties pasirašymu. Visą paslaugos galiojimo laikotarpį ir vėliau mes Jums padėsime, konsultuosime, spręsime iškilusius klausimus. Rinkoje esame neilgai, todėl stengiamės būti pranašesni, stengiamės į kliento poreikius bei užklausimus reaguoti greičiau.
   
 • Tiksliniais lankytojais. Didžioji dalis mūsų tinklapio lankytojų yra 25-44 metų amžiaus, su aukštuoju išsilavinimu, įvairūs specialistai, techniniai darbuotojai, vidutinio/aukštesnio lygio vadovai iš visos Lietuvos. Darbai24 pirmauja pagal vartotųjų tinklapyje praleidžiamą laiką ir atverčiamų puslapių (skelbimų) skaičių. Įdėję darbo skelbimą Darbai24 puslapyje, sulauksite tinkamų kandidatų CV, o ne elektroninio pašto dėžutę užkišančio beverčio CV srauto.
   
 • Darbo skelbimų kokybė. Kasdien paskelbiame daug darbo pasiūlymų. Jūsų skelbimus peržiūrime, ištaisome klaidas. Tinklapyje vartotojai mato tvarkingus darbo skelbimus. Jei Jūs neturine laiko ar galimybių, į tinklapį Jūsų skelbimą galime įdėti už Jus.
   
 • Populiarinimu. Darbai24 investuoja ne tik įmonės žinomumo didinimą, bet ir Jūsų darbo skelbimus ar ieškančio darbo CV reklamavimą  įvairiuose interneto portaluose, taip pat rajoniniuose laikraščiuose. Bendradarbiaujame  su daugiau  nei 50 tinklapių, kuriuose reklamuojami Jūsų darbo skelbimai ar CV, esantys mūsų tinklapyje. Beje, toks Jūsų darbo skelbimų ar CV viešinimas Jums nieko papildomai nekainuoja.
   
 • Tobulėjimu. Mes tobuliname savo sistemą ir kuriame įvairias papildomas galimybes. Jūs taip pat galite prie to prisidėti – siųskite mums savo pasiūlymus.

« Grįžti atgal

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt