Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Konkurencijos teisė


LR Konkurencijos taryba
 

LR Konkurencijos tarybos puslapyje visa naudinga informacija apie Konkurencijos tarybos struktūrą, įstatus, veikos planus, naudingos nuorodos į teisės aktus, aktualijos, metinės ataskaitos bei tarptautinė veikla. Puslapis informatyvus, viską, kas susiję su Konkurencijos tarybos veikla galima rasti būtent jame.
 


 

Konkurencijos teisės rubrika Europos Komisijos svetainėje

Šiame puslapyje pateikiama naudinga informacija ES konkurencijos teisės tematika.
 


 

Konkurencijos forumas ,,Global Competition Forum”

Pasaulinio konkurencijos forumo puslapyje galima rasti visų pasaulyje esančių su konkurencija susijusių institucijų, įstaigų, tarybų, agentūrų puslapius, kontaktus, tose valstybėse priimtų sprendimų konkurencijos tematika nuorodas ir kt. Puslapyje aprašymas apie šios organizacijos veiklą padeda suprasti šios organizacijos tikslus. Taip pat pateikiamos naudingos nuorodos į kitus internetinius tinklapius, susijusius su konkurencijos tematika.
 


 

,,Institute of Competition Law” svetainė

Pateikiama informacija apie instituto veiklą, struktūrą, tikslus, informacija apie kontaktus bei naudingos nuorodos. Be to, šioje svetainėje galima rasti įdomios informacijos vykdant paieškos sistemą abėcėline tvarka. Pateikiami artimiausių konferencijų tvarkaraščiai.
 


 

Konkurencijos teisės naujienų portalas ,,Global Competition Review”

Pasaulinio lygmens konkurencijos teisės naujienos, apžvalgos, publikacijos. Tai informatyvus ir naudingas internetinis tinklapis, kuriame galima rasti ir informacijos paiešką palengvinančią paieškos sistemą.

 


 

Pasaulinė ekonomikos ir finansų konsultacinė firma ,,LECG”

Tinklapyje yra naudingos informacijos konkurencijos teisės tema, kur galima susipažinti su JAV antimonopoline ir Europos konkurencijos politikomis. Internetiniame puslapyje skelbiamos ,,LECG” naujienos ir svarbiausi įvykiai, yra prieiga prie specializuotos bibliotekos.

 


« Grįžti atgal

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt