Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Intelektinės nuosavybės teisė


Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras

Naudinga informacija apie patentinių paraiškų padavimo, ekspertizės ir patentų išdavimo taisykles, LR prekių ženklų duomenų bazėje pateikiami duomenys apie įregistruotus ir pareikštus registruoti prekių ženklus, informacija apie būsimus renginius, įvairios metinės ataskaitos bei VPB oficialus biuletenis.
 


 

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO)

Visa informacija apie tai, kas susiję su intelektine nuosavybe: naujienos ir įvykiai susiję su intelektine nuosavybe, publikacijos, nuorodos į kitų intelektinės nuosavybės organizacijų puslapius ir kt.

 


 

Europos patentų biuras (EPO)

Visos naudingos nuorodos, susijusios su patentais, teisės aktais, paieškos sistema, seminarų, konferencijų bei diskusijų grafikais, žiniasklaidos dėmesiu, reikalinga informacija apie organizacijas, kurios susijusios su patentų veikla.
 


 

ES intelektinės nuosavybės rubrika Europos komisijos svetainėje

Svetainėje pateikiamos naudingos intelektinės nuosavybės teisės ES direktyvos, teisės aktų nuorodos pagal temas bei nuorodos į tarptautines intelektinės nuosavybės organizacijas.
 


 

Tarptautinis intelektinės nuosavybės aljansas (IIPA)

Tai privataus sektoriaus suformuota koalicija, atstovaujanti Jungtines Amerikos Valstijas. Šiame internetiniame puslapyje yra visa reikalinga informacija apie organizaciją ir jos narius, pateikiami pranešimai spaudai.
 


 

Lietuvos Respublikos patentinės informacijos centras

Lietuvos, užsienio šalių ir tarptautinių organizacijų pramoninės nuosavybės dokumentai, oficialių biuletenių, informacijos paieškos leidinių ir patentinės literatūros depozitinė biblioteka, patentinės informacijos paslaugų, patentinių dokumentų komplektavimas, leidyba, platinimas, - visa tai yra LR Patentinės informacijos centras. Šio centro internetiniame puslapyje galima rasti naudingų nuorodų į kitus patentinės informacijos puslapius, duomenų bazes, kurios susijusios su intelektine nuosavybe. Puslapyje galima rasti ir teisės aktus, susijusius su intelektine nuosavybe, ir centro teikiamų paslaugų kainas, ir seminarų bei konferencijų nuorodas, ir prenumeruojamų patentinių leidinių užsakymų formas, ir patentinės informacijos centro pagrindinius kontaktus.
 


 

Informacinė paieškos sistema intelektinės nuosavybės tema

Šioje paieškos sistemoje galima rasti įvairiausią informaciją apie organizacijas, susijusias su intelektine nuosavybe, leidinius ir visa, kas susiję su intelektine nuosavybe.
 


 

Žurnalo „Managing Intellectual Property” internetinė svetainė

10 kartų per metus leidžiamame leidinyje galima skaityti naujienas, informaciją, detalius straipsnius, interviu su įtakingomis intelektinės nuosavybės temą išmanančiomis asmenybėmis. Visi straipsniai rašomi profesionalių žurnalistų bei intelektine nuosavybe besidominčių specialistų.
 


 

Vidaus rinkos harmonizavimo tarnybos ,,OAMI" tinklapis

Šiame internetiniame puslapyje yra visa informacija apie pačią tarnybą, taip pat pateikiamos įvairios publikacijos, statistiniai duomenys, Madrido protokolas, prieiga prie viešojo registro, duomenų bazių bei kitos nuorodos, naudingos intelektinės nuosavybės klausimais.
 


 

Tarptautinė prekės ženklo asociacija ,,INTA”

Asociacijos internetinėje svetainėje pateikiamos naudingos publikacijos, pranešimai, svarbiausių įvykių kalendorius.

 


 

Lietuvos domenų registro internetinis puslapis ,,domReg”

Tinklapyje galima rasti ne tik registrą, bet ir susipažinti su domeno registravimo, perkėlimo ir pakeitimo taisyklėmis Lietuvoje, akredituotų paslaugų tiekėjų sąrašu bei peržiūrėti subdomenų statistiką.
 


 

EU domenų registro tinklapis ,,EURid”

Šiame internetiniame puslapyje pateikiami Europos registro domenai, taip pat galite susipažinti su registravimo dokumentais, statistiniais duomenimis, pranešimais spaudai bei kita naudinga informacija.
 


 

Tarptautinė domenų registro paieškos sistema ,,Who.is”

Šiame tinklapyje pateikiama detali domenų registro tarptautiniu lygiu paieškos sistema.
 


« Grįžti atgal

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt