Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Įmonių teisė


Juridinių asmenų registro skiltis Registrų centro svetainėje

Šiame tinklalapyje pateikiama vertinga informacija apie juridinių asmenų registrą. Taip pat rasite pavyzdžius dokumentų formų, reikalingų naujų juridinių asmenų, duomenų bei teisinio statuso įregistravimui ir išregistravimui, taip pat metinės finansinės atskaitomybės pateikimui Juridiniam asmenų registrui. Svetainėje galima naudotis ir vieša visų LR Juridiniame asmenų registre įregistruotų juridinių asmenų paieška.
 


 

Lietuvos notarų rūmų tinklapis

Svetainėje rasite sąrašą dokumentų, reikalingų pateikti notarams tiek steigiant, reorganizuojant ar pertvarkant juridinius asmenis, filialus ir atstovybes, tiek keičiant įstatinio kapitalo dydį, juridinių asmenų steigimo dokumentus.
 


 

Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainė

Tinklalapyje galima rasti informacijos apie juridinių asmenų mokamus mokesčius, apskaitos tvarkymą, tarptautinį apmokestinimą. Taip pat pateikiami LR mokesčių sistemą reglamentuojantys teisės aktai, Valstybinei mokesčių inspekcijai teikiamų dokumentų formos.
 


 

LR įmonių teisė UKMIN svetainėje

Trumpa informacija apie tai, kokie įstatymai Lietuvoje priskiriami įmonių teisei, kokių tikslų siekiama, modernizuojant įmonių teisę. Be LR įmonių teisinę formą reglamentuojančių įstatymų, čia kaupiami Europos Sąjungos bendrovių teisės aktai, EBPO rekomendacijos daugiašalėms įmonėms.
 


 

Lietuvos akcininkų asociacijos svetainė

Asociacijos puslapyje galima rasti visą reikalingą informaciją apie asociacijos struktūrą, veiklą, taip pat teisinę bazę, aktualių puslapių nuorodas, paieškos sistemą ir forumą.
 


 

Vertybinių popierių biržos svetainė

Vienintelės reguliuojamos vertybinių popierių biržos operatorės Lietuvoje internetiniame puslapyje rasite naudingą informaciją apie labiausiai pakilusias ir nukritusias akcijas, bendrą informaciją apie VP rinką, taip pat VP rinkos dalyviams skirtoje skiltyje - apie investicinius fondus.
 


 

Įmonių teisės informacija EK svetainėse

Internetinio puslapio ,,Enterprise and Industry” skiltyje ,,Enterprise Policy" pateikiama aktuali informacija apie tai, kas yra įmonės politika, kam ji skirta, taip pat nuorodos į SME politikos portalą, CIP programą 2007-2013 metams, geriausių programų archyvą.

 

 

,,The EU Single Market” tinklapyje pateikiamos vertingos nuorodos į Europos įmonių teisės direktyvas, reglamentus, rekomendacijas ir kitus oficialius dokumentus, taip pat naujienas bei nuorodas į kitas interneto svetaines, susijusias su įmonių teise.

 

 

Interneto svetainės ,,Enterprise and Industry” rubrikoje ,,Publications” pateikiamos publikacijų nuorodos pagal temas, iš kurių galima rasti vertingų nuorodų apie euro įvedimą, įmonių teisę, ekonomiką ir kt.


 

Pasaulinės prekybos organizacijos ,,WTO” tinklapis

Pateikiama informacija apie organizacijos tikslus, veikos sritis, WTO biblioteka, publikacijos, teisės aktai, nuorodos į kitų organizacijų puslapius, kurios susijusios su įmonių teisės, ekonomikos sritimis.

 


 

Europos prekybos rūmų asociacijos ,,Eurochambres” tinklapis

Viena iš šios institucijos vizijų yra pristatyti ES verslo sritį, t.y. viską, kas susiję su pramone, komercija, todėl šiame puslapyje daug informacijos apie ES institucijas, kurių veikla susijusi su įmonėmis, finansais, marketingu, transportu ir t.t. Taip pat pateikiamos naudingos nuorodos į įstaigų, institucijų, įmonių internetinius puslapius, bei publikacijos įvairiomis ekonomikos temomis.
 


« Grįžti atgal

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt