Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Darbo skelbimo įvedimas ir vizualių elementų pritaikymas pagal į


Norėdami įvesti savo darbo pasiūlymą, paspaudę laukelį „darbdaviams“, spauskite „mano skelbimai“. Čia matote, jog galite įdėti jau turimą darbo pasiūlymą iš savo kompiuterio, paspaudę „pasirinkti failą“. Suradę reikiamą failą spauskite „įkelti turimą skelbimą“.

Norėdami sukurti naują darbo pasiūlymą, spauskite laukelį „įdėti naują skelbimą“. Darbo skelbime galite nurodyti kokiame mieste reikalingi darbuotojai, kokios specialybės, kokių reikalavimų jiems turite. Taip pat galite nurodyti siūlomo atlyginimo dydį. Darbo pasiūlymo skelbimo kaina priklauso nuo skelbimo galiojimo laiko ir svyruoja nuo 14 iki 140 litų. Skelbimo galiojimo laiką galite nustatyti paspaudę laukelį „skelbimo galiojimo laikas“. Už papildomą kainą Jūsų skelbimas gali būti paryškintas - 2,-Lt. visam pasirinktam laikotarpiui ir (arba) gali būti iškeltas pirmosiose skelbimų pozicijose - 10,-Lt. visam pasirinktam laikotarpiui (uždėti varneles „skelbimo paryškinimas“ ir (arba) „VIP skelbimas“). Paslaugą galėsite aktyvuoti tik tuo atveju, jei Jūsų tinklapio „piniginėje“ bus reikiama suma. Savo „piniginę“ galite papildyti paspausdami „pildyti sąskaitą“, nurodydami įnešamą sumą ir tuomet pasinaudodami elektroninės bankininkystės paslaugomis. Mokėjimo užskaitymas trunka nuo 1 iki 9 minučių. Tik esant reikiamai sumai Jūsų „piniginėje“, galėsite užsakyti paslaugą paspausdami laukelį „kurti skelbimą“.

 Savo anketoje, prie pateiktos informacijos apie įmonę, galite pateikti vizualų elementą, t.y., įdėti savo įmonės logotipą. Norėdami tai padaryti paspauskite laukelį „mano anketa“, tada „pasirinkti failą“, surasti logotipą savo kompiuteryje ir įkelti. Failas turi būti .gif, .jpg, .jpeg ar .png formato bei ne didesnis nei 3MB.

Dėti darbo skelbimą www.darbai24.lt tinklapyje verta, nes :
•    Yra galimybė koreguoti skelbimą visą publikavimo laiką (išskyrus pareigų pavadinimą);
•    Galimi 5 skelbimo šablonai: 4 mūsų + 1 jūsų maketas (.jpg, .gif, .png.);
•    Galima įvertinti ir komentuoti gautus CV;
•    Pirminis interviu - 5 klausimai prie skelbimo padeda įvertinti gautus CV;
•    Yra skelbimo spalvų pritaikymas prie įmonės logotipo;
•    Galimas informacijos apie įmonę publikavimas: aprašymas, iki 5 nuotraukų, kontaktai;
•    Skelbimų publikavimas dienraščiuose su didele nuolaida (iki 30% nuolaida);
•    Darbo rinkos tendencijų naujienlaiškiai ir specialūs pasiūlymai el. paštu.


Užsakyti šią paslaugą ››

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus telefonu +370 649 33 333

 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt