Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

D.U.K


Kaip elgtis, jei pamiršau prisijungimo duomenis?
 

Pamiršus prisijungimo slaptažodį meniu juostoje atverkite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“ ir sekite ten pateiktus nurodymus. Jums bus sukurtas naujas prisijungimo slaptažodis, kurį gausite el. paštu. Jūsų prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas. Jei pamiršote, kokį elektroninį paštą naudojote – skambinkite arba rašykite svetainėje nurodytais rekvizitais. Administracija padės prisiminti pamirštus duomenis.
 

Kiek kainuoja skelbimo publikavimas?
 

Darbdaviai visą inormaciją apie skelbimų talpinimo kainas gali sužinoti užsiregistravę Darbai24.lt svetainėje skiltyje „Mokamos paslaugos“, paskambinę ar parašę svetainės administracijai puslapyje nurodytais rekvizitais.
 

Kiek kainuoja CV publikavimas?
 

Ieškantieji darbo CV publikuoja nemokamai. CV publikavimas Darbai24.lt niekada nebus apmokestinamas.
 

Ką daryti, jei mano prisijungimo duomenimis pasinaudojo tretieji asmenis?
 

Saugokite prisijungimo duomenis ir neperduokite jų kitiems. Darbai24.lt informuoja, jog niekada neprašys telefonu ar el. paštu pateikti prisijungimo duomenų. Jei Jūsų duomenys pateko į trečiųjų asmenų rankas, nedelsiant apie tai informuokite Darbai24.lt administraciją. Padėsime atnaujinti prarastus duomenis.
 

Ar turiu ištrinti savo CV, jei susiradau geidžiamą darbą?
 

Jei susiradote geidžiamą darbą, CV ištrinti neprivalote. Galite jį deaktyvuoti arba jo neatnaujinti. Pasikeitus aplinkybėms galėsite greitai atnaujinti informaciją ir ieškoti naujos darbo vietos. Standartiškai darbdaviai peržiūri CV, kurie buvo atnaujinti ne vėliau nei per 3 mėn.
 

Ar už mokamas paslaugas galima atsiskaityti iš įmonės sąskaitos?
 

Taip, darbdaviai gali už mokamas paslaugas atsiskaityti naudodami įmonės rekvizitus. Užsisakius paslaugas nurodytu el. paštu Jums automatiškai atsiunčiama elektroninė sąskaitą, kurią galite naudoti kaip mokėjimą patvirtinantį buhalterinį dokumentą.
 

« Grįžti į pradinį puslapį

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt