Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Bankininkystė ir finansai


LR Finansų ministerijos tinklapis

Ministerijos svetainėje skelbiami aktualūs valstybės finansų duomenys, parengti norminių teisės aktų projektai, Finansų ministro įsakymai ir kiti oficialūs dokumentai. Tinklapyje galima susipažinti su tokiais leidiniais, kaip ,,Valstybės biudžetas”, ,,Lietuvos Respublikos valstybės skola”, ,,BPD žinios”, taip pat pateikiamos aktualios nuorodos į kitų Lietuvos ir užsienio šalių institucijų svetaines internete.
 


 

Finansų rubrika EK interneto svetainėje

Šioje rubrikoje pateikiama bendroji politika finansų srityje 2005-2010 metams, veiksmų planas ir su juo susiję teisiniai dokumentai, finansinės integracijos kontrolė, naujienos bei kita aktuali informacija.
 


Finansų institucijos
 

Lietuvos banko internetinė svetainė

Puslapis naudingas tuo, kad jame yra atrinkti visi bankų ir kitų kredito įstaigų steigimą ir veiklą reguliuojantys teisės aktai, taip pat Lietuvos banko valdybos nutarimai, Lietuvos banko rengiami teisės aktų projektai.


 


 

Finansų teisės gidas „HG.org” tinklapyje

Portale pateikiama daugybė naudingų nuorodų į įvairių šalių finansinių institucijų ir asociacijų interneto svetaines, finansų teisės publikacijas, dokumentus.
 


Mokesčiai ir apskaita
 

Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapis

Tinklalapyje yra išsami mokesčių klausimus reguliuojančių teisės aktų bazė, skelbiami ruošimų tesės aktų projektai ir teismų praktika mokesčių mokėtojų ir mokesčių administratorių ginčuose.
 


 

Lietuvos Respublikos apskaitos instituto svetainė

Svetainėje skelbiami visi verslo apskaitos standartai ir jų taikymo metodinės rekomendacijos, taip pat tarptautiniai apskaitos standartai, tarptautiniai viešojo sektoriaus apskaitos standartai.

 


 

Lietuvos apskaitininkų internetinės bendruomenės portalas

Tinklapyje skelbiami ,,Valstybės žinių” numeriai, iš kurių išskirti mokesčius ir apskaitą reglamentuojantys teisės aktai, pateikiamos nuorodos į finansinių institucijų, asociacijų interneto svetaines, duomenų bazes.
 


Žodynai
 

Išsamus finansinių terminų žodynas besidomintiems finansų teise

Šioje svetainėje rasite išsamų (virš 7000 terminų) specializuotų finansinių terminų žodyną.


 


« Grįžti atgal

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt