Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Atsiliepimai


Kristina T.
Nors svetainių, siūlančių padėti rasti darbą yra labai daug, tačiau čia man tikrai patiko. Iš pradžių gana skeptiškai žiūrėjau į idėją registruotis, bet likau nustebinta! Daug įdomių funkcijų, lengva naudotis.
 UAB "Megamaksus"
Šaunu, kad įdarbinimo svetainės tobulėja. Ši svetainė tikrai nustebino siūlomom paslaugom. Kaskart ieškodami darbuotojo gauname labai daug CV, todėl juos apdoroti praktiškai reikalingas papildomas administratorius. Čia radome funkcijas, palengvinančias atranką.
 Asta L.
Ačiū, kad susikūrėt! Įdomi svetainė, mūsų įmonė linki jums sėkmės. Esame patenkinti gauta nuolaidų kortele!
 
UAB "Vakarų baldai"
Nustebau, kai gavau SMS’ą apie siūlomą darbo vietą. Su darbdaviu susiekėm tą pačią dieną. Ruošiuosi eiti į pokalbį. Šauni idėja!
 UAB "Travelmart"
Ačiū svetainės administracijai už pasiūlymą užsiregistruoti nemokamai. Artėjant statybų sezonui ieškosime daugiau darbuotojų, todėl tikrai pasinaudosim siūlomom paslaugom. Kadangi mūsų darbuotojai nelabai moka tinkamai rašyti CV, sistema tikimės padės jiems lengviau save pristatyti.
 Aurelija D.
Nors nelabai mėgstu kažkur vesti savo asmeninius duomenis, kad jais kas nors nepasinaudotų, bet patinka, kad galiu peržiūrėti daug skelbimų ir juos pasižymėti. Kaip tik ieškausi naujo darbo, tai pravers!
 


« Grįžti į pradinį puslapį
 

Parašykite laišką
Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt