Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Apie Darbai24.lt


Ieškote darbo? Darbai24.lt komanda padės Jums susirasti geidžiamą darbą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
 

Ne vienerius metus organizuodami darbuotojų atrankos procesą, žinome, koks galvos skausmas gali būti geidžiamos darbovietės radimas, todėl tikime, kad galime padėti išvengti šių rūpesčių. Visoms kompanijoms taikome griežtus atrankos kriterijus, tad svetainėje talpinami darbo pasiūlymai tik iš patikimų darbdavių.
 

Darbai24.lt sistema – unikali!
 

Darbai24.lt svetainėje rasite puikių galimybių susirasti darbą pasirinktame mieste ar regione.
 

Galėsite išsisaugoti norimus darbdavių kontaktus specialiai parengtoje saugykloje. Taip pat jūsų patogumui įrengta tiesioginio bendravimo sistema, kuria prisijungę prie asmeninės darbai24.lt zonos, galėsite susirašinėti su jus dominančiais asmenimis.
 

Tai palengvina ir pagreitina bendravimą, nes vos keleto mygtukų paspaudimu galite lengvai susisiekti su šimtais potencialių darbdavių, pateikti jiems klausimus ar tiesiog nusiųsti jiems savo duomenis.
 

Taip pat Darbai24.lt svetainėje ieškantieji darbo gali užblokuoti jų CV demonstravimą nepageidaujamoms įmonėms. Taip jūsų informaciją galės peržiūrėti tik jus dominančios kompanijos, todėl išvengsite skambučių iš jus nedominančių įmonių arba galėsite paslėpti duomenis nuo esamo darbdavio. Jei norite keisti darbą, o jis – užsiregistravęs Darbai24.lt darbdavių sistemoje, apie jūsų paieškas nesužinos.
 

Svetainėje taip pat rasite su darbo teise susijusių įstatymų rinkinį, galėsite kartu pateikti CV ir anglų kalba ar sužinoti apie Lietuvoje bei užsienyje rengiamus kvalifikacijos kėlimo kursus, mokyklas, kuriose galėsite pasitobulinti ar net persikvalifikuoti.
 

Papildomomis paslaugomis galės pasinaudoti ir dirbusieji užsienyje. Darbai24.lt padės susigrąžinti mokesčius.
 

Visiems, susidūrusiems su teisiniais įdarbinimo klausimais taip pat teikiamos teisinės paslaugos, todėl Darbai24.lt svetainėje lengvai planuosite ir vystysite savo karjerą. Visus jus dominančius atsakymus rasite svetainėje.
 

Norintys sužinoti daugiau informacijos apie Darbai24.lt veiklą, turintys pasiūlymų ar specialių poreikių. taip pat gali skambinti tiesiogiai kompanijos administratoriams arba bendrauti su jais internetu realiu laiku.
 

Ieškoti darbo gali būti tikrai paprasta!
 

Sėkmingo bendradarbiavimo Jums linki Darbai24.lt komanda!
 

Mūsų partneris:« Grįžti į pradinį puslapį

 

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt