Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Apie Darbai24.lt


Ieškote gerų darbuotojų? Darbai24.lt komanda padės Jums susirasti įvairios kvalifikacijos geidžiamų darbuotojų Lietuvoje ir užsienyje.


Ne vienerius metus organizuodami darbuotojų atrankos procesą, žinome, koks galvos skausmas būna darbuotojų atranka, todėl tikime, kad galime padėti išvengti šių rūpesčių. Patogi svetainės valdymo sistema leidžia filtruoti pateiktus CV pagal įvairiausius jūsų pasirinktus kriterijus. Tuo tarpu, nenorintys gaišti laiko atrankai darbdaviai gali užsisakyti ir tiesioginės atrankos vykdymo paslaugą, t. y. personalo atrankos specialistai ieškomą darbuotoją išrinks patys.


Darbai24.lt sistema – unikali!

Darbai24.lt svetainėje rasite puikių efektyvesnės darbuotojų atrankos galimybių.

Galėsite išsaugoti norimus darbuotojų kontaktus specialiai parengtoje saugykloje. Tai leis paprasčiau peržiūrėti dominančius darbuotojus ir su jais susisiekti. Jums nereikės spausdinti krūvos CV, kuriuos norite peržiūrėti ar parodyti kitiems komandos nariams. Atsispausdinti galėsite tik jus dominančius CV, todėl sutaupysite laiko, bandydami parengti darbuotojo atrankos sistemą. Darbai24.lt svetainė tai padarys už jus!

Taip pat jūsų patogumui įrengta tiesioginio bendravimo sistema, kuria prisijungę prie asmeninės darbai24.lt zonos, galėsite susirašinėti su jus dominančiais asmenimis.

Tai palengvina ir pagreitina bendravimą, nes vos keleto mygtukų paspaudimu galite lengvai susisiekti su šimtais potencialių darbuotojų!

Darbai24.lt svetainėje ieškantieji darbo gali patys pasirinkti, kokiems darbdaviams rodyti savo CV, todėl nereikės gaišti laiko, bandant susisiekti su asmenimis, kurių nedomina jūsų pasiūlymas – atranka bus daug efektyvesnė.

Svetainėje taip pat rasite su darbo teise susijusių įstatymų rinkinį, galėsite kartu peržiūrėti ir angliškai parašytus CV kalba ar sužinoti apie Lietuvoje bei užsienyje rengiamus kvalifikacijos kėlimo kursus, mokyklas, kuriose galėsite pasitobulinti patys ar į kursus išsiųsti kompanijos darbuotojus.

Visiems, susidūrusiems su teisiniais įdarbinimo klausimais teikiamos teisinės paslaugos, todėl Darbai24.lt svetainėje lengvai planuosite ir vystysite darbuotojų priėmimą ir keitimą. Visus jus dominančius atsakymus rasite svetainėje.

Norintys sužinoti daugiau informacijos apie Darbai24.lt veiklą, turintys pasiūlymų ar specialių poreikių, gali skambinti tiesiogiai kompanijos administratoriams arba bendrauti su jais internetu realiu laiku.

Ieškoti darbo ar naujų darbuotojų gali būti tikrai paprasta!

Sėkmingo bendradarbiavimo Jums linki Darbai24.lt komanda!

Mūsų parneris:


« Grįžti į pradinį puslapį

 

 

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt