Naujas startas-nauja pradzia
Ieškai darbo, spausk „užsiregistruoti“

Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai


Teismų tarybos nutarimas dėl mediacijos

Pateikiamas 2005 m. gegužės 20 d. Teismų tarybos nutarimas dėl bandomojo teisminės mediacijos projekto, kuris Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pradėjo veikti nuo 2006 m. sausio 26 d.
 


 

Teisminės mediacijos projektas NTA svetainėje

Nacionalinės teismų administracijos internetiniame puslapyje įdomi informacija apie mediaciją: kas ir kaip gali kreiptis dėl teisminės mediacijos, teisminės meditacijos trukmė ir tvarka, nepriklausomumo ir konfidencialumo garantijos, taikaus ginčo išsprendimo privalumai.
 


 

Bendro pobūdžio informacija apie mediaciją

Pateikiama informacija apie mediaciją, jos istoriją, dažniausiai užduodamų klausimų atsakymai, nuorodos į internetinius puslapius, susijusius su mediacijos tema.
 


 

Pasaulinis ginčų sprendimo informacinis portalas ,,Mediate.com"

Portale pateikiamos naudingos publikacijos, aktualijos, artimiausių įvykių kalendorius, mediatoriai.
 


 

Pasaulinė mediacijos ir arbitražo asociacija ,,GAMA"

Internetiniame puslapyje pateikiama informacija apie tai, ką vadiname meditacija, kaip tapti mediatoriumi, mediacijos privalumai, nuorodos į internetinius tinklapius, kurie susiję su mediacija. Taip pat pateikiama informacija apie arbitražą: kas yra arbitražas, kada ir kam galima rinktis arbitražą ir t.t.
 


 

Konfliktų sprendimo centras

,,The Center for Understanding in Conflict" internetiniame puslapyje pateikiama informacija apie mediatoriaus pasirinkimą, artimiausias konferencijas mediacijos tema, centro veiklą.
 


 

Vilniaus komercinio arbitražo teismas

Vilniaus komercinio arbitražo teismo internetiniame puslapyje galima rasti informaciją apie Lietuvos arbitrų sąrašą, arbitražo tarifus, aktualijos apie arbitražą Lietuvoje, taip pat teisės aktai bei informacija apie teismą.

 


 

Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai įvairiose šalyse

Šiame internetiniame puslapyje pateikiama bendra praktinio pobūdžio informacija apie alternatyvius ginčų sprendimo būdus pasirinktoje valstybėje.
 


 

Tarptautinis komercinio arbitražo teismas ,,ICCA"

,,ICCA" internetiniame puslapyje galima rasti informaciją apie tai, kokia yra šio teismo kompetencija, teismo struktūra, konferencijų grafikai. Galima pasidomėti ir publikacijomis.
 


 

Išsami informacija apie ,,Vilniaus arbitražą"

Trečiųjų teismo tipo nuolatinės arbitražo institucijos puslapyje rasite visą reikalingą informaciją apie ,,Vilniaus arbitražo" teikiamas paslaugas, procedūras, reglamentus. Puslapyje pateikiama informacija ir apie bylos iškėlimo teisme taisykles, ir apie arbitražo teismo sudarymą, ir apie bylos nagrinėjimą teisme.
 


 

Naudinga literatūra alternatyvių ginčų sprendimo būdų tematika

Šiame internetiniame puslapyje pateikiamos knygos, esė, nuorodos ir kitos literatūros, alternatyvių ginčų sprendimo būdų tema, paieškos sistema.
 


 

Arbitražo ir Mediacijos asociacijų Europoje sąrašas

Tinklapyje yra nuorodų į Mediacijos ir Arbitražo asociacijų, esančių Europoje, internetinius puslapius, sąrašas.

 


« Grįžti atgal

Darbai24 rekomenduoja
Vieta Jūsų reklamai

Į viršų

Darbai24.lt logotipas nespalvotas

Šį portalą administruoja: UAB „Jobera“   |  +370 649 33 332  |  info@jobera.lt